Be a Supporter!

.AUTISTIC GUITARS - I'M PSYCHOPATH II PSYCHOSIS THE THIRD EDITION BONUS TRACK.

Lights Expand Collapse

Credits & Info

Uploaded
Feb 18, 2017 | 5:33 AM EST
File Info
Song
8.1 MB
8 min 52 sec
Score
4.67 / 5.00

Related Content

Licensing Terms

Please contact me if you would like to use this in a project. We can discuss the details.

Score:
Rated 4.67 / 5 stars
Plays
407 Plays
Share Links:
Genres:
Metal, Rock - Heavy Metal
Tags:
metal
hard
autisticguitars
polskakaliber44rules

Author Comments

.AUTISTIC GUITARS - I'M PSYCHOPATH II PSYCHOSIS THE THIRD EDITION BONUS TRACK.

18th song from psychosis the third album.

TXT/

MAM JEDNĄ PIERDOLONĄ SCHIZOFRENIE, I TO NIE JEST TAK ŻE JA OD KOGOŚ ŚCIĄGAM TEKSTY, NI CHUJA NI SAMPLE, DARMOWE PROGRAMY SĄ DOZWOLONE I TAK CHUJ WAM W DUPĘ BO KUPUJĘ INSTRUMENTY, TO COŚ NIE PODOBNE JAK MOŻNA KOGOŚ OBARCZYĆ WINĄ ŻE ZROBIŁ JEBANY ALBUM NA DWIE I PÓŁGODZINO, JA TU SIĘ MĘCZĘ PONAD PÓŁ ROKU, ŻEBY KTOŚ ZAUWAŻYŁ CO JA TU ODPIERDALAM, ROZCINAM SOBIE ŻYŁY TO WIĘZIENIE DLA MNIE JAK ALCATRAZ, CHUJ KOGO INTERESUJE MOJA TWÓRCZOŚĆ NA DODATEK JESTEM HEJTOWANY, ALE JA SIĘ NIE PODDAJE ZA TO KURWY MACIE UTWÓR OD TYŁU ZRYJĘ WAM PSYCHIKĘ ŻEBY TEŚCIOWA DZWONIŁA PO EGZORCYSTĘ.

KIM WY DO KURWY NĘDZY JESTEŚCIE? CZEMU UWAŻACIE ŻE ZAJEBAŁEM KOMUŚ FRAGMENT, PODKŁADU, JAKIM PRAWEM MAM SOBIE Z TEGO ZDAWAĆ SPRAWĘ, TO ŻE JESTEŚ BIEDNĄ KURWĄ TO NIE ZNACZY ŻE MOŻESZ MNIE OSĄDZĄĆ, MNIE NIE POWINNO TO CHUJ OBCHODZIĆ, JESTEŚ ŚMIECIEM I NIECH ŚWIAT CIĘ ZGNOI, GÓWNOTWÓRNIA MNIE PIERDOLI, O RANY JACY WY NIE DOJEBANI, TO NIE JEST HATRED H3 TO PSYCHOZA TOTALNA, TOTALITARYZM, ZGNOJE WAS WYPIERDALAĆ, TANY, TANY? TO DIABEŁ JEST W MOICH PLANACH, OBUDZILIŚCIE GO KURWY, NIE POMOŻĘ WAM NIC SZCZURY!

CIAŁO Z TYTANU SKĄD JA TO ZNAM? ZJEBAŁEM W PEWNYM MOMENCIE SPRAWĘ, ALE TO PRYWATNY SPAM!

NIKT NIE JEST BEZPIECZNY PALEC WAM W OCZY SERDECZNY, WBIJAM TOPORY W PASOŻYTNICZE OTWORY, ŚCIERWEM OBRZUCĘ, TELESKOPÓWKĄ CZASZKĘ SKRUSZĘ, NIE WKURWIAJCIE MNIE MATOŁY BO TRZECIEJ NOCY NIE MOGĘ PRZESPAĆ, CHUJ WAM W OCZODOŁY, MOI BRACIA ZA HEREZJĘ OBRZUCĄ GÓWNEM WAM DOMY, CD BABY SO FUCKING CRAZY WEŹCIE DO GĘBY, GWAŁT AUTORSKIEGO PRAWA, NIC I TAK Z WASZEJ GÓWNOSTRONY NIE ZARABIAM, PIERDOLE BIEDĘ, STRZELBA TO MÓJ NOWY KRUCYFIKS, HELL ON EARTH IS READY, PRAWDZIWA ZAGŁADA, KOMERCJALIZM DOPADA, START THE FUCKING RIOT, NIE ZNACZY ŻE ZAPRZESTANĘ! ANARCHIA DO RZECZY, BUDZĘ PŁOMIEŃ GNIEWU, CZYŻ MOJA POEZJA NIE JEST ZA MOCNA DLA ŚLEDZIA? JEBIE ZNÓW ŚLEDZIEM TO CHYBA WASZA SKARGA, ZNÓW COŚ WAM ZAJEBAŁEM W TYM PIERDOLONYM STULECIU, OTÓŻ NIE KOCHANI, JESTEM INTELIGENCJĄ PONAD WSZYSTKICH WAMI, CIĘŻKA MUZYKA TO HARD METAL POLSKA, POWRACAĆ NA KOLANA, LIŻCIE MI BUTY, PRAWDZIWA MUZYKA UWALNIA OD STRESU, A ŻE TY TEGO NIE ROZUMIESZ TO SERDECZNY CHUJ CI W DUPĘ!

PIERDOLICIE ŻE USUŃ UTWÓR, USUNĄĆ MOŻECIE SWÓJ ŻYWOT, KIM JEST TEN WASZ PIERDOLONY MÓZG, SKARGĘ WYSYŁAJ SOBIE PROSTO W DUPSKO, MAM NA TO WYJEBANE, W TEN SPOSÓB TO UDOWADNIAM, BĘDĘ JESZCZE WIĘKSZY NIŻ PIERDOLONY BYT WASZ, NIE MACIE PRAWA ISTNIEĆ, JESTEM DUMNY ŻE JESTEM BIAŁY, LUDZIE JAK WY NIE MAJĄ PRAWA MIEĆ W NICZYM UDZIAŁU!

Reviews

Log in to leave the first review!