00:00
00:00

Big thanks to haeiofjaldnefk, our latest supporter!

We're 14 people from our target today. Why don't you be one of them?

You can support NG too and get tons of perks for just $2.99.

Create a Free Account and then..

Become a Supporter!

This One's For Warsaw

Share Download this song

Author Comments

Hard hitting, fast paced trance song from this dumb little polish/canadian kid!

Reviews


Hehehe that truly must finally have happened - non-english comment incoming! In english I would like to only write that this brilliant tune should of have do bringed some even more vox, unlike now when it's clearly like there's no singing but "Waaarsaaw" can be heard like just only once! :) By this exact flaw I decided to leave it 4.5 Stars.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Niesamowite! przewspaniała kur** nuta :O I chociaż ja na co dzień to zwykle słabo mam tak ze słuchaniem muzyki tego typu jak ta, o nie. Ja nawet tutaj na swoim profilu Newgrounds w sekcji "Favorites" posiadam kolekcję muzyczną zawierającą przede wszystkim audio z gatunku Rock/Metal... Ech, właściwie w sumie nie liczyłem dokładnie tego ja sam, ale w każdym razie chodzi mi o to właśnie że z mojej strony najwięcej odsłuchań przypadło na te nieraz nazywane przez świat dokładnie tak "ciężkie kawałki". No cóż, mimo wszystko muszę się przyznać, iż i ten tutaj kawałek mnie bardzo miło zaskoczył swoim pomyślnym trafieniem w moje dość osobliwe gusta muzyczne! :) I najszczersze Gratulacje Ci za to jak i za pokazanie wszechświatowi kapitalnej muzyki. Przy okazji zaszczycenia nas tym dziełem teraz już możemy korzystać z jakiegoś sposobu prowadzącego do podziwiania czyjegoś mistrzostwa - poprzez delektowanie się odtwarzaniem tu właśnie rzeczonej i tu właśnie wysłanej piosenki naprawdę bardzo dobrej jakości. Cóż, to może jednak już przestanę się tyle rozczulać nareszcie jak jakaś rozhisteryzowana baba - a ja jestem facetem przecież jednak a nie! :D Jeszcze o najważniejszym w jednym (możliwie) krótkim zdaniu podsumowującym. Gdyby jakimś cudem wzięto tą nutkę do 'tańca przerabiańca', to kwestią do opcjonalnej, lecz opcjonalnej zmiany i żadnej innej, (i tak jest koniec końców świetnie!), to kwestia akurat tego o czym oczywiście zdążyłem już gdzieś wcześniej napisać. (Do krótkiego zdania to w tym kierunku). W tym materiale możnaby pozmieniać coś w ilości razy pojawienia się rzeczywistego śpiewu, w celu nadania całości trochę głębszego tonu - no bo w końcu jak to, piosenka długa na 4 minuty i to jeszcze ładnie ponad, ponieważ od 15 sekund wzwyż ech. O nie, nie tak zazwyczaj sprawy się mają...

A tak, już jedynie o czymś dość zaskakującym raczej wspomnieć chwilunię. Ja jestem z Warszawy. Serio więc została ta dedykacja usłyszana przez kogoś kogo ona specjalnie dotyczy. Proszę mi pozwolić podziękować Ci za to, Dziękuję Ci!

PS: Zapewne to jestem ja, aczkolwiek mam skojarzenie z piłką nożną słuchając tego, tak więc głównie z Warszawą centralną, gdzie jest ten cały i tak nie potrzebujący mojej dodatkowej reklamy fascynujący stadion. Ja mam stosownie niedaleko do tamtej miejscówki. Jej :D

Dobra, nareszcie pisząc na koniec, piszę na koniec rzecz następującą:
Warszawiak pozdrawia!holy crap!

So awsome! I hope you make mo lik dat!!!Really cool.

I liked it, it was very intune I guess that all I can come up with. Very creative. Its not a song that would come annoying to me. Dont see anything wrong with the music.


People find this review helpful!

Huh?

Why does the download title say this one is for Amsterdam?


People find this review helpful!
dj-pope responds:

That was the title for the FLP. that I gave the song before the vocals were added.

It was between Mazatland, Amsterdam and London before Warsaw just clicked in lol.


nice work.

though there may be better songs out there the second i heard this i found it contagous and catchy.even if i wanted to which i dont i could never press the back button after hearing this.


People find this review helpful!

Click on an icon to vote on this!

Credits & Info

dj-pope
Author

Listens
10,853
Downloads
837
Votes
634
Score
4.36 / 5.00

Uploaded
Oct 8, 2007
8:10 PM EDT
Genre
Trance
File Info
Song
4 MB
4 min 21 sec

Licensing Terms

Please contact me if you would like to use this in a project. We can discuss the details.